Keratynowe przedłużanie i zagęszczanie włosów

Nowoczesne zabiegi fryzjerskie pozwalają nam kreatywnie eksperymentować ze swoim wizerunkiem i dyskretnie poprawiać nieidealną Matkę Naturę. Dzięki innowacyjnym metodom możemy szybko, trwale i efektownie zamaskować prześwity na głowie i sprawić, że włosy w ciągu kilku godzin „urosną” o kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt centymetrów. Dzisiaj weźmiemy pod lupę przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą keratynową. Co warto o niej wiedzieć? Czy warto zdecydować się na zabieg? Sprawdź!

Na czym polega keratynowe przedłużanie i zagęszczanie włosów?

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą keratynową spełni oczekiwania osób, którym zależy na naturalnym i trwałym efekcie. Podczas zabiegu fryzjer nie używa taśm, kleju czy metalowych obrączek, a keratyny – naturalnego składnika łodygi włosa. Jak wygląda procedura? Do zabiegu wykorzystuje się cienkie pasemka włosów zakończone keratynową łuską. Fryzjer, pasmo po paśmie, łączy wyrastające z głowy pukle z dodatkowymi kosmykami specjalną zgrzewarką przypominającą nieco klasyczną prostownicę albo pistoletem z keratynowym wkładem. Doczepiane pasemka są cienkie, dzięki czemu łatwo kontrolować efekt końcowy. Miejsca zgrzewu są małe i dyskretne. Najlepsze rezultaty otrzymuje się w przypadku doczepiania włosów naturalnego pochodzenia o strukturze i kolorze idealnie dobranych do naturalnej urody osoby siedzącej na fotelu fryzjerskim. Tego typu pukle można dowolnie stylizować (modelować, prostować, kręcić), czesać, a nawet farbować. Charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne.

Warto mieć świadomość, że opisywany zabieg jest przedłużaniem „na ciepło”, jednak nie wpływa negatywnie na kondycję pasm. Łączenie keratynowe mocowane jest w temperaturze poniżej 180 stopni Celsjusza. Dla porównania, do prostowania włosów używa się zazwyczaj prostownicy rozgrzanej do 200-220 stopni.

Wybierz mądrze!

Efekt przedłużania i zagęszczania włosów zależy od kilku czynników, spośród których kluczowymi są jakość doczepianych pasemek oraz umiejętności fryzjera. Zanim zapiszesz się na zabieg do taniego saloniku z kiepską renomą, zastanów się dwa razy. Poprawne przeprowadzenie przedłużania włosów wymaga cierpliwości i precyzji. Niedbałe łączenia, złe przygotowanie włosów lub nierównomiernie rozłożone pasemka sprawią, że efekt metamorfozy będzie rozczarowujący. Aby nie narażać swoich włosów na zniszczenie, a siebie – na rozczarowanie, korzystaj z usług renomowanych i polecanych punktów.

Przedłużanie włosów https://hairme.pl/wlosy-gotowe-do-przedluzania.php

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here